~Charmed4ever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Charmed4ever~

o.O dObRoDoSxLi nA ZaCxArAnI fOrUm O.o
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Alyssa kao Phoebe

Ići dole 
+4
mala vestica_PhOeBe
Phoebe
~GaTiTa~ReBuLeRa~
Charmed-p3fan
8 posters
AutorPoruka
Charmed-p3fan
~ Phoebe's fan~
~ Phoebe's fan~
Charmed-p3fan


Broj poruka : 154
Godina : 32
LoKaCiJa: : ChaRmEd ForUmI
hObI: : Charmed
PrAwO ImE: : Aleksandar
Datum upisa : 13.07.2007

Alyssa kao Phoebe Empty
PočaljiNaslov: Alyssa kao Phoebe   Alyssa kao Phoebe Icon_minitimeČet 19 Jul - 14:50

Fibi Halivel je bila najmlađe dete, sve dok Pejdž nije bila otkrivena, i bila je veoma otvorenog duga kada je otkrila svoje moći. Serija se dosta fokusirala na nju, na to kako se razvila kao lik i na njeno zanimanje. Data joj je moć vizija ili "gledanje u budućnost i prošlost", jer je Pru ranije rekla da Fibi nikad ne gleda budućnost... U drugoj sezoni, Fibi je odlučila da ne bude više nezaposlena i da se vrati na koledž i dobije diplomu. Onda je dostigla moć levitacije. Tokom treće sezone, Fibi je došla u kontakt sa advokatom, koji je, na njeno neznanje, bio polu-demon zvani Kol Tarner (Baltazar). Ova ljubav ne samo da je bila škodna za nju, već je i prouzrokovala smrt njene najstarije sestre, Pru. Njena ljubav prema njemu je postojala tokom treće i četvrte sezone do te razmere da je čak prešla na tamnu stranu. Postala je kraljica Podzemlja na kratko vreme i nosila je "Naslednika Izvora". U petoj sezoni, međutim, Fibi je napustila Kola i na kraju ga uništila. Kol bi se u kasnijim epizodama vratio i pokušao da oživi svoju ljubav sa Fibi, ali nikad uspešno. Oko šeste sezone, Fibi je razvila moć koju nije mogla da kontroliše toliko dobro: empatiju. Empatija je sposobnost osećanja i slušanja tuđih emocija, što često dozvoljava kontrolisanje tuđih moći. Tokom magične misije, Fibi je spasila kolumnistu iz opasne situacije. Kolumnista je odlučila da joj, u znak zahvalnosti, da posao. Fibi je uskoro postala kolumnista za svoju kolumnu, kasnije nazvanu "Pitajte Fibi" u novinama Bay Mirror, a onda se zaljubila u svog novog šefa, Džejsona Dina - sve dok je nije zaposela Mata Hari, kada je objasnila da su sva čudna dešavanja bila zbog toga što je ona veštica. Zbog ovoga, oni su se na kratko rastavili. Ona je otišla na odmor na kratko vreme i nabavila privremenog pisca da zauzme njeno mesto, muškarca Lezlija, u koga se zaljubila. Kratko su trajali kao par i morao je da ode zbog svog privremenog položaja. Njene moći su joj uklonjene na kratko od kraja šeste do početka sedme sezone kao kazna za upotrebljavanje svojih moći i čini za ličnu dobit. Fibi se zaljubila u jednog od predavača u Magičnoj školi, Drejka, ali je otkrila da ta ljubav neće dugo trajati, jer je on trebalo da umre za par nedelja. Bila je sama kako se sezona završila, ali već u osmoj sezoni, Fibi traži novu vezu. Onda pronalazi Deksa Losona, koji je verovao da je prava Fibi Halivel umrla.
Nazad na vrh Ići dole
https://charmed4ever.forumsr.com
~GaTiTa~ReBuLeRa~
~Zacxarana Buntownica~
~GaTiTa~ReBuLeRa~


Broj poruka : 287
Godina : 33
LoKaCiJa: : Con Santos ;)
hObI: : Being a rebel...
PrAwO ImE: : LA REBULERA ;)
Datum upisa : 17.07.2007

Alyssa kao Phoebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa kao Phoebe   Alyssa kao Phoebe Icon_minitimePet 20 Jul - 20:58

mnogo wolim lik phoebe ... i shto je alyssa prediwno odglumila!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://maiperroniforum.coolbb.net/
Phoebe
~New Charmed Fan~
Phoebe


Broj poruka : 26
Godina : 30
hObI: : ...
PrAwO ImE: : ...
Datum upisa : 26.07.2007

Alyssa kao Phoebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa kao Phoebe   Alyssa kao Phoebe Icon_minitimePet 27 Jul - 12:25

i ja!
Nazad na vrh Ići dole
mala vestica_PhOeBe
~New Charmed Fan~



Broj poruka : 13
Godina : 32
hObI: : GlUmA,...
PrAwO ImE: : IwOnA
Datum upisa : 26.07.2007

Alyssa kao Phoebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa kao Phoebe   Alyssa kao Phoebe Icon_minitimePet 27 Jul - 15:38

I ja se slazhem sa wama!Sa Phoebe se nekad poistowjecjujem poshto smo dosta slichne_ne mislim fizichki i zbog toga mi je najsimpa:)....
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe
~New Charmed Fan~
Phoebe


Broj poruka : 26
Godina : 30
hObI: : ...
PrAwO ImE: : ...
Datum upisa : 26.07.2007

Alyssa kao Phoebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa kao Phoebe   Alyssa kao Phoebe Icon_minitimeSub 28 Jul - 13:11

i meni!!!
Nazad na vrh Ići dole
Emily_Piper
~The Charmed One~
Emily_Piper


Broj poruka : 470
Godina : 31
hObI: : Bacanje cini,zaustavljanje vremena i ubijanje demona!
PrAwO ImE: : Emilija
Datum upisa : 17.07.2007

Alyssa kao Phoebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa kao Phoebe   Alyssa kao Phoebe Icon_minitimeUto 31 Jul - 1:51

a zasto se nigde ne pominje Kupidon???Mislim,na kraju je smao neki Deks Loson...
Nazad na vrh Ići dole
T I K S I :)
~Vezana_za_Milosxa~
T I K S I :)


Broj poruka : 565
Godina : 32
LoKaCiJa: : Negde daleko gde me ne mozete naci....
hObI: : CHARMED
PrAwO ImE: : Vezana_za_Milosa :)
Datum upisa : 17.07.2007

Alyssa kao Phoebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa kao Phoebe   Alyssa kao Phoebe Icon_minitimeSub 4 Avg - 1:13

Fibiska Smile Heh Fibi mi je bas luda Smile

Kao sto rekoh 95posto paznje ona dobija posto Pru umre.. Smile Ali dobro.. Nekako mi je skroz luda Smile Ali imam osecaj da ona postaje zrelija kad Pru ode.. Pocinje da radi i zanemaruje ludiranje (ne bas ali dobro)... Sto se tice njenih tipova nisam bas svakog gotivila.. Kol nikad nije bio za nju.. Previse ju je koristio.. Nikakva ljubav ne moze da okrene demona.. Ne onakvog demona. jer se kod njega posle ta ljubav pretvorila u opsesiju..
Sledeci njeni frajeri - u glavnom smrtnici su,kao i svi smrtnici,obicni.. Nikad nisam bila za Deksa. Nekako mi nije za nju..
Kupidon Smile E to m ije stvarno kao stvoren za nju Smile Covek koji ce joj pruziti ljubav.. Jer ona je bas zbog te ljubavi mnogo patila...

Alyssa je izvanredno odradila ovu ulogu.. Ne znam kako bi bilo da je Lori ostala u ekipi,ali u svakom slucaju Alis je super odglumila.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teens-forum.editboard.com
*charobnica*
~New Charmed Fan~
*charobnica*


Broj poruka : 23
Godina : 31
hObI: : Chitanje, Crtanje, Skateboarding
PrAwO ImE: : Vanja
Datum upisa : 10.01.2008

Alyssa kao Phoebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa kao Phoebe   Alyssa kao Phoebe Icon_minitimeČet 10 Jan - 6:00

Ne bih niposto volela da Lori bude u njenoj ulozi, Alyssa je super odglumila!!
Phoebe mi kad sam gledala nije bila omiljena jer je imala bzv moci, znate kad ste klinac samo to je bitno..lol
Nazad na vrh Ići dole
Stele G
~New Charmed Fan~



Broj poruka : 31
Godina : 33
hObI: : Gledanje filmova,slusanje muzika,skupljanje slicica od Cari
PrAwO ImE: : Stefan
Datum upisa : 13.07.2008

Alyssa kao Phoebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa kao Phoebe   Alyssa kao Phoebe Icon_minitimeNed 13 Jul - 1:05

Fibi je super,olicna je.Dobra vestica luda na svoj nacoin nju sam najvise voleo u prve 3 sezone kasnije malo vise Pejdz.Ali je nezamenljiva.Inace Alisa Milano je jako dobra glumica Fibi je maestralno odglumila,gledao sam dosta njenih filmova dobri su
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alyssa kao Phoebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Alyssa kao Phoebe   Alyssa kao Phoebe Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Alyssa kao Phoebe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alyssa Milano (Phoebe)
» Alyssa Milano tetovaze
» Charmed Phoebe
» mala vestica PhOeBe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Charmed4ever~ :: ~CharmedStars~ :: ~AlYsSa MIlAnO~-
Skoči na: