~Charmed4ever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Charmed4ever~

o.O dObRoDoSxLi nA ZaCxArAnI fOrUm O.o
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 .:Biografija:.

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
~GaTiTa~ReBuLeRa~
~Zacxarana Buntownica~
~GaTiTa~ReBuLeRa~


Broj poruka : 287
Godina : 33
LoKaCiJa: : Con Santos ;)
hObI: : Being a rebel...
PrAwO ImE: : LA REBULERA ;)
Datum upisa : 17.07.2007

.:Biografija:. Empty
PočaljiNaslov: .:Biografija:.   .:Biografija:. Icon_minitimeČet 19 Jul - 11:29

Ime: Rose McGowan
Puno ime: Rose Jane McGowan
Zanimanje: Glumica
Datum rođenja: 05. Septembar/Rujan 1973
Mjesto rođenja: Florence, Italy
Visina: 163 cm
Zapadni zodijak: Djevica (Virgo)
Kineski zodijak: Bik (Ox)

Od sve tri čarobnice najzanimljivija je Rose McGowan alias Paige. Njena biografija je uzbudljivija od mnogih filmskih scenarija: Rose je do svoje devete godine živjela u sekti «Božja djeca» u Toskani, u Italiji, s roditeljima i petoro braće i sestara. Kasnije se njezina obitelj preselila u SAD, a ona je počela maštati o glumačkoj karijeri. «Otišla sam od kuće s 13 godina, krenula sam u L.A.snimati filmove», prisjeća se ona. Ali, umjesto u Hollywoodu, Rose je završila na ulici i morala je raditi kao konobarica i prodavačica da bi preživjela. U 17.godini dobila je svoju prvu filmsku ulogu u komediji «Encino Man». Punila je novinske stupce skandalima: 1998.godine zaljubila se u šokantnog rokera Marilyna Mansona (36). Tri godine je bila s njim, čak su bili i zaručeni. Na kraju su prekinuli jer je Marilyn počeo pretjerivati s uzimanjem droga. U međuvremenu je s njim snimila jednu golišavu scenu u filmu «Jawbreaker» - a na dodjeli MTV glazbenih nagrada 2000.godine pojavila se skoro potpuno gola. Godine 2001.počela je snimati seriju «Charmed» i od tada ne prestaje izluđivati članove ekipe: ili preko noći potpuno promijeni boju kose ili priča viceve i toliko nasmijava sve prisutne da snimanje mora biti prekinuto. Rose: «Holly, Alyssa i ja se odlično razumijemo, ali rijetko kada se privatno družimo.» Rose, čarobnica nad čarobnicama, više voli provoditi vrijeme u društvu svog dečka!
Nazad na vrh Ići dole
http://maiperroniforum.coolbb.net/
Emily_Piper
~The Charmed One~
Emily_Piper


Broj poruka : 470
Godina : 31
hObI: : Bacanje cini,zaustavljanje vremena i ubijanje demona!
PrAwO ImE: : Emilija
Datum upisa : 17.07.2007

.:Biografija:. Empty
PočaljiNaslov: Re: .:Biografija:.   .:Biografija:. Icon_minitimeUto 31 Jul - 1:46

super je ona meni uvek bila...mada to sa tim dodelama...videla sma slike...nije bas bilo ok
Nazad na vrh Ići dole
T I K S I :)
~Vezana_za_Milosxa~
T I K S I :)


Broj poruka : 565
Godina : 32
LoKaCiJa: : Negde daleko gde me ne mozete naci....
hObI: : CHARMED
PrAwO ImE: : Vezana_za_Milosa :)
Datum upisa : 17.07.2007

.:Biografija:. Empty
PočaljiNaslov: Re: .:Biografija:.   .:Biografija:. Icon_minitimeSub 4 Avg - 1:30

Rose je brale bas dosta prozivela... Smile Mislim ako neko ima pravo da se buni na zivot onda je to ona... Smile Ali drago mi je sto je rask sa Merlinom.. Ma taj covek nije sam sa sobom... Samo ju je dzabe uveo u svet droge (mislim bila je onavec tu ali ...)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teens-forum.editboard.com
Sponsored content





.:Biografija:. Empty
PočaljiNaslov: Re: .:Biografija:.   .:Biografija:. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
.:Biografija:.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» .:Biografija:.
» .:Biografija:.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Charmed4ever~ :: ~CharmedStars~ :: ~RoSe McGoWaN~-
Skoči na: