~Charmed4ever~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Charmed4ever~

o.O dObRoDoSxLi nA ZaCxArAnI fOrUm O.o
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kada ste prvi put gledali Charmed?

Ići dole 
+6
T I K S I :)
Charmed-p3fan
~JokaPruasta~
Emily_Piper
~GaTiTa~ReBuLeRa~
Marko
10 posters
AutorPoruka
Marko
~New Charmed Fan~
Marko


Broj poruka : 84
Datum upisa : 13.07.2007

Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitimeNed 29 Jul - 12:08

Kada ste prvi put gledali Charmed i koja je to bila epizoda [ako se secate]?

Ja sam prvi put gledao, mislim da je bila 2004., kada je kod mene u NS, bila moja drugarica, pa me je zamolila da joj ukljucim TV, da gleda Charmed, tako sam se i ja zagledao, to je bila epizoda: "3x07 - Power Outrage"! Tada mi je bila omiljena carobnica Piper, ali uzbrzo je i Prue umrla, tada sam bio strasno ljut, pa sam prestao da gledam, ali posle par dana sam nastavio ITD. mogu prichati o Charmed 100 godina, ali se ipak moram zaustaviti! Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
~GaTiTa~ReBuLeRa~
~Zacxarana Buntownica~
~GaTiTa~ReBuLeRa~


Broj poruka : 287
Godina : 33
LoKaCiJa: : Con Santos ;)
hObI: : Being a rebel...
PrAwO ImE: : LA REBULERA ;)
Datum upisa : 17.07.2007

Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitimeNed 29 Jul - 14:30

ja sam prwi put gledala na njemachkom programu tu seriju, bila je 4 sezona 2 epizoda. odgledala sam je i odushewila se, ali nisam tada bila mnogo zaludjena. postala sam zaludjena od kad je pochelo kod nas da se prikazuje...
Nazad na vrh Ići dole
http://maiperroniforum.coolbb.net/
Emily_Piper
~The Charmed One~
Emily_Piper


Broj poruka : 470
Godina : 31
hObI: : Bacanje cini,zaustavljanje vremena i ubijanje demona!
PrAwO ImE: : Emilija
Datum upisa : 17.07.2007

Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitimeUto 31 Jul - 2:08

ja sma pri put gledala ne znam kada...ne secam se ali znam da je peva epka koju sam gledala bila I've got you under my skin...a ubrzo sam saznala sta je bilo u prvoj od drugarice i gotvoje bilo,odusevljena i potpuno zaludjena serijom-od gotovo samog pocetka
Nazad na vrh Ići dole
~JokaPruasta~
~Sestra Vesxtica,Glawna Odje~
~Sestra Vesxtica,Glawna Odje~
~JokaPruasta~


Broj poruka : 348
Godina : 32
hObI: : Obozxawanje Shannen Doherty... =)
PrAwO ImE: : JoRan
Datum upisa : 15.07.2007

Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitimeSre 1 Avg - 17:26

Prwi put sam gledala kada se pojawila na Pinku...To je bila prwa epizoda,pocinjala je u 1 ujutru,i ja sam saswim slucajno gledala TV posxto mi se nije spawalo...Ja mislila neki horor film pocxinje,kada sam prwi put widela onu sxpicu,a tek kada su prikazali ko glumi shwatila sam da je serija...I dopalo mi se...Posle sam swake weceri cekala da pocne... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Charmed-p3fan
~ Phoebe's fan~
~ Phoebe's fan~
Charmed-p3fan


Broj poruka : 154
Godina : 32
LoKaCiJa: : ChaRmEd ForUmI
hObI: : Charmed
PrAwO ImE: : Aleksandar
Datum upisa : 13.07.2007

Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitimeSre 1 Avg - 21:10

Ja mislim da je to bila epizoda 5 po redu u 1 serijalu!
Nazad na vrh Ići dole
https://charmed4ever.forumsr.com
T I K S I :)
~Vezana_za_Milosxa~
T I K S I :)


Broj poruka : 565
Godina : 32
LoKaCiJa: : Negde daleko gde me ne mozete naci....
hObI: : CHARMED
PrAwO ImE: : Vezana_za_Milosa :)
Datum upisa : 17.07.2007

Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitimeNed 5 Avg - 0:52

Ne znam koja je tacno bila ali znam da je bilo nesto malo pre one ep kad Pru zeni onaj vorlok.. Zane ili kako vec Very Happy
Znam da je tad Pajper raznosila Lea i da je trebala da se uda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teens-forum.editboard.com
Holly_Alyssa
~New Charmed Fan~
Holly_Alyssa


Broj poruka : 80
Godina : 33
LoKaCiJa: : At The Manor with sisters
hObI: : gledanje Cari, pisanje cini, OBOZAVANJE sestara
PrAwO ImE: : Natasa
Datum upisa : 30.12.2007

Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitimePon 31 Dec - 18:09

i meni se cini da je bila 2004. (uglavnom kada je prvi put pocela da se prikazuje serija na Pinku).
secam se da sam rucala i da mi je tata rekao gledaj sad, a na TV-u je bila prva epizoda i scena kada Pajper zaledi kuvara Mora.
tada su se Cari prikazivale uvece u 23:00, a repriza je bila sutradan u 15:00
Nazad na vrh Ići dole
Charmed_Nikola
~New Charmed Fan~
Charmed_Nikola


Broj poruka : 9
Godina : 30
hObI: : Charmed
PrAwO ImE: : Nikola
Datum upisa : 18.12.2007

Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitimePon 31 Dec - 23:23

Ja sam prvi put gledao kod moje sestre od tetke ,to je bila 1 sezona 2 epizoda .Od tada sam se zaljubio u tu seriji i gledao sam je svaki dan!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Stele G
~New Charmed Fan~



Broj poruka : 31
Godina : 33
hObI: : Gledanje filmova,slusanje muzika,skupljanje slicica od Cari
PrAwO ImE: : Stefan
Datum upisa : 13.07.2008

Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitimeNed 13 Jul - 2:04

Prvi put sam gledao na pinku u 17:00,neznam koje je godine bilo.Moja sestra je gledala bila je 2 epizoda 4 sezone,sestra mi je rakla da je Pru umrla i da je pejdz nova sestra,i bas mi se svidela epizoda i Pejdz i od tad sam gledao redovno.Posle sam gledao kad su reprizirali od prve sezone na pinku,sve do 6 seste sezone 7 nisam krenuo u skolu 2 smena a serija u 5 popodne
Nazad na vrh Ići dole
Sweet witchy
~New Charmed Fan~
Sweet witchy


Broj poruka : 4
Godina : 28
hObI: : surf0wanje p0 netu..na f0rumima like this
PrAwO ImE: : Te0d0ra
Datum upisa : 29.03.2010

Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitimePon 29 Mar - 19:34

pre 5-6 g0dina....2 epiz0da bila...chini mi se
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kada ste prvi put gledali Charmed? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste prvi put gledali Charmed?   Kada ste prvi put gledali Charmed? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada ste prvi put gledali Charmed?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Charmed sajtovi
» Charmed na TV-u!!!
» Charmed Boy
» Forever CHARMED
» Charmed moci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Charmed4ever~ :: ~Other Charmed Stuff~ :: ~ChArMeD ChAt~-
Skoči na: